top of page
Mis on erootiline massaaž?

Erootiline massaaž on massaažitehnika seksuaalse naudingu saavutamiseks, välistades seksi mis tahes kujul. Sessioon algab klassikalisest massaažist, mis muutub järkjärgult erootiliseks, kui Teie keha on tervenisti lõdvestunud tänu sõtkumisele, suruvale hõõrumisele ja õrnadele puudutustele, mis on kõik klassikalise massaaži osad.

EROOTILINE MASSAAŽ

TANTRA MASSAAŽ

VALI ENDALE SOBIV EROOTILINE KOGEMUS!

FETIŠI

KOGEMUS

KERGE BDSM SEANSS

Erootiline massaaž mehele

Mis on massaaž mehele? Nimetus räägib iseenda eest.  Sessioon algab klassikalisest massaažist, mis muutub järkjärgult erootiliseks, kui Teie keha on tervenisti lõdvestunud tänu sõtkumisele, suruvale hõõrumisele ja õrnadele puudutustele, mis on kõik klassikalise massaaži osad. Aeglaselt ja kaunilt tantsides määrin esmalt oma kehale ning seejärel Teie kehale õli, mis muudab Teie naha niisama pehmeks kui väikelapse nahk!

 

Seejärel hakkan oma keha, rindade, kõhu ja alakehaga mööda Teie keha libistama. Te sukeldute erootilises eufoorias uute ja senitundmatute tunnete ja emotsioonide maailma. Iha kõrghetkel teie mehelikkus plahvatab ning ekstaasi vulkaan ja lained haaravad kogu Teie keha… Te olete üleni õndsuse ja rahu kütkes…

Kui Teil pole varasemat kogemust sellise massaažiga, soovitame proovida klassikalist erootilist massaaži mehele:

Erootiline massaaž naisele

Spetsiaalne programm naistele. Programm koosneb kehamassaažist, mille põhirõhk on üldiselt erogeensete tsoonide ja suguelundite hellitlemisel. See on äärmiselt erutav tegevus, mida ei saa unustada ükski neiu, kes on seda kunagi proovinud!

Professionaalne massöör aitab Teis esile kutsuda selliseid tundeid, mida tavalise mehega, kes pole naisele tõelise naudingu pakkumise imelises kunstis koolitatud, ei suuda kogeda kaugeltki mitte iga neiu või naine. Massööri professionaalsus on pälvinud vaid parimaid hinnanguid, tänu talle soovitakse tulla ikka ja jälle tagasi, sest erutus, mida külastaja kogeb, ja protseduuri toime võivad olla ettearvamatud…


Metsik emotsioonide väljapurskumine ning samaaegne rahu ja eemalolek igapäevamuredest tekitavad Teis unustamatuid tundeid, viivad Teid eufooria ja kerguse olekusse. Iga neiu on seda väärt, et proovida ise, mida meil on pakkuda.

Kui Teil pole varasemat kogemust sellise massaažiga, soovitame proovida klassikalist erootilist massaaži naisele:

Tantra massage

Massaaž sisaldab erinevaid massaažitehnikaid erinevatest massaažikoolidest koos elementidega joogast, bioenergeetikast ja seksuaalteraapiast.

 

Tantramassaaži klient ehk vastuvõtja ei ole andja. Tema ülesanne on võtta massaaž vastu ja anda end aistingute, tunnete ja emotsioonide taasavastamisele. Protsess ühendab endas heaolutunnet, mis on seotud sügava lõdvestumisega, kui inimesed jõuavad suhete, enesehinnangu ja seksuaaleluga seotud probleemide lahendamiseni.

Fetish expirience

Fetišid on üks BDSMi kõige levinumaid alaliike, mis on seotud rahulduse saamisega, mitte tingimata erootilise või seksuaalse, kuigi sageli just sellega, mitmesuguste esemete ja asjade valdamisest või mõnest tegevusest, mida nimetatakse fetišideks. Selle tulemusena võivad paljud inimesed saada täiendavat naudingut, kui BDSM-sessioon toimub mitmesuguseid nende fetišiobjekte kasutades.

 

Fetiš on ebatavaline eelistus ja tõmme millegi vastu. Sageli toimivad fetišina elutud esemed.
Siin on hea näide: Quentin Tarantino ja naiste jalad - režissöör on tunnistanud oma armastust naiste jalgade vastu ja püüab igas oma filmis jalgu filmida.

 

Kui Sa soovid saada mingit konkreetset fetišikogemust, võta meiega ühendust, enne kui broneerid aja veebilehe kaudu.

Light BDSM sessions

BDSM on subkultuur, mis põhineb psühholoogilistel ja füüsilistel suhetel, mis põhinevad võimuvahetusel ja hõlmavad mitmesuguseid, enamasti erootilist laadi inimestevahelisi suhteid. Suhted põhinevad tavaliselt rollimängudel, mis sisaldavad domineerimise ja allumise, orjastamise, sadismi ja masohismi elemente, kasutades mitmesuguseid spetsiifilisi vahendeid ja riideid.

  • The first session includes a 30 minutes talk.

    1 hr 30 min

    450 eurot
bottom of page